ברוכים הבאים

לקורס לתרגול השפה הרומנית

קורס המכין אותך למבחני השפה הנדרשים להצלחה בטקס השבועה בקונסוליה הרומנית

על המורה:
אלמה צ'ולרו, מנחה, יועצת עסקית וארגונית, ומורה לרומנית.
מאז חודש ינואר ליוותה אלמה בהצלחה עשרות מועמדים לשבועה.

הקורס בן שישה מפגשים אורכו של כל מפגש כ-3 שעות

מתי ואיפה?
הקורס יחל ב-2/9/2019 ויתקיים בימי שני בשעה 18:15 -21:15,
חמש דקות הליכה מתחנת רכבת השלום תל אביב.

הבטיחו את מקומכם – מספר המקומות מוגבל

מחיר הקורס: 2,400 ₪
ללקוחות ₪1900 RC-ISRAEL

למה אני צריך קורס תרגול לשפה הרומנית?

לאור הדרישה החדשה, ומחויבותו לקהל לקוחותינו אשר התחילו איתנו תהליך אזרחות, ולאחר בחינה מעמיקה של הקורסים לרומנית הקיימים כיום ועלותם, הבנו כי אין מנוס מלבד בניית קורס ייעודי לתרגול השפה הרומנית והכנה לשבועה וכל זאת על מנת להקנות ללקוחותינו "ארגז כלים" ייעודיים בשפה והכנה למעמד השבועה עצמו.

באיזה אופן עוזר הקורס לקבלת דרכון רומני?

החל מתחילת חודש ינואר 2019 ועקב דרישה חדשה מצד הקונסוליה הרומנית המופנה כלל ועיקר לאלו אשר התחילו תהליך אזרחות רומנית בשנים האחרונות וכעת, בשלב השבועה למדינה נדרשים לדעת לא רק את שבועה עצמה, אלא גם לנהל שיחה ברומנית, אם כי ברמתה הבסיסית. אי עמידה בדרישת הקונסוליה יביא לפסילת תיק האזרחות והגשתו פעם נוספת. אומנם אין מדובר על פסילה חד משמעית, אך משמעות הדבר היא הפקדה נוספת של תיק האזרחות בקונסוליה הרומנית, והמתנה חוזרת של שנה וחצי עד שנתיים, ויגרור הוצאות כספיות נוספות.

מה מיוחד בקורס הזה משאר קורסי לימוד שפה?

מבנה הקורס הייעודי אשר נוסה והוכח בשנים האחרונות בשפות אנגלית, וגרמנית, הומר והותאם לשפה הרומנית. הקורס יכלול תרגולים, חזרות, וסימולציות של מעמד השבועה. יבהיר את חשיבות המעמד, ויבהר כל שאלה בנושא. כאמור, הקרוס אינו מהווה תחליף ללימוד השפה ויקנה ללקוחותיו הבנה בסיסית בשפה. ההצלחה בקורס תלויה במידה רבה בתלמיד וברצינות אותה יפגין בחזרה על הנלמד בביתו עד למועד השבועה.