הזמנת תור לקונסוליה

בקלות ובמהירות! כרוך בתשלום

הזמנת תור לקונסוליה

בקלות ובמהירות! כרוך בתשלום

שאלות ותשובות הקונסוליה הרומנית

מומלץ לקרוא לפני שפונים בעמוד

שאלות ותשובות הקונסוליה הרומנית

מומלץ לקרוא לפני שפונים בעמוד

הוצאת דרכון רומני או אזרחות רומנית

איתור וחידוש מסמכים ממולדובה – היעד הבא של פוטין אחרי אוקראינה

קיים החשש שהמלחמה באוקראינה עומדת להתרחב בקרוב מאוד למולדובה השכנה, ולכם נותרה הזדמנות אחרונה (ומאוד מוגבלת בזמן) להשיג את המסמכים המוכיחים את השורשים שלכם ברומניה ולאשר אותם, כדי שבעתיד האפשרות להוצאת אזרחות תעמוד לרשותכם במידה ותרצו.

כמי שזכאים לאזרחות רומנית ודרכון אירופאי, צאצאי מולדובה ואוקראינה יכולים להגיש בקשה להתאזרחות. גם אם אתם לא חושבים להוציא אזרחות בקרוב, איתור ואימות המסמכים עכשיו ישאיר עבורכם את האופציה פתוחה בעתיד

זכאות מתוקף צאצאות

מולדובה סופחה לרומניה בשנת 1918 ונשארה תחת שליטתה עד שנכבשה על ידי רוסיה בשנת 1940. ממשלת רומניה בניסיון לחזק את כלכלתה, בשנים בהם תושביה יצאו לבחון אפשרויות מגורים נוספות ברחבי אירופה החליטה להכיר בכל מי שנולד במולדובה (ומדינות נוספות שהיו תחת שליטתה) בין השנים האלה כאזרח רומני מן המניין.

בשנת 2007, התקבלה רומניה כחברה מן המניין באיחוד האירופי, מה שלמעשה מקנה למחזיקים באזרחות רומנית את כל היתרונות שמאפשר הדרכון האירופאי, וכך הפכה האופציה של הנפקת הדרכון הרומני לאחת המבוקשות ביותר על ידי הקהל הישראלי.

בכדי למנוע הונאות וזיופים הכריזה ממשלת רומניה כי החל מחודש אוקטובר 2021, חובה להמציא מסמכי מקור ממולדובה ואוקראינה מחודשים ומאומתים באפוסטיל של משרד החוץ של המדינה

אז איך לא מפספסים את חלון ההזדמנויות?
השקנו שרות חדש שיאפשר לכם לאתר את המסמכים הקריטיים להוצאת האזרחות רגע לפני שהאפשרות לא תהיה זמינה, השרות שלנו מאפשר איתור וחידוש מסמכים קיימים כולל אימות באפוסטיל של משרד החוץ.

עד כמה הנושא בוער?
בהינתן ורוסיה תפלוש למולדובה, אנו סבורים שלא ניתן יהיה לחדש ולאמת מסמכים יותר בעתיד.

 

השרות לא מתאים לכולם, למי אנחנו יכולים לעזור?
לצאצאים ולישראלים שנולדו, התחתנו, התגרשו או נפטרו במולדובה בין השנים 1918-1940 באזורים שהיו תחת השלטון הרומני.

איך מתחילים ?
לחיצה על הלינק הזה תוביל אתכם לשירות המבוקש בקלות ושם תמצאו את כל הפרטים על הדרך לאתר ולאמת בעזרתנו את המסמכים ולהבטיח את האפשרות להוצאת אזרחות עתידית

האזרחות הרומנית מועברת בירושה עבור צאצאי מולדובה עד דור רביעי בלבד.

 

צאצאים לאזרחי מולודבה
איתור מסמכים במולדובה לחצו כאן

צאצאים לאזרחי אוקריאנה
חיפוש מסמך באוקראינה (צרנאוצ’ בלבד) לחצו כאן

יש לכם שאלות או התלבטות ? אנחנו כאן להעניק לכם מענה מהיר ואנושי התקשרו אלינו בטלפון 058-4611238 או שלחו הודעת וואטסאפ

רוצים לבדוק זכאות לפני שהתנאים יוחמרו שוב ? השאירו פרטים בטופס מטה:

רוצה לברר פרטים נוספים אודות זכאותך?

הבטחה ל- 100% הצלחה

מה הלקוחות שלנו מספרים

העקרונות המנחים אותנו

מקצועיות

יסודיות

טיפול מסור ואישי

איננו לוקחים על עצמנו תיקים מבלי לברר תחילה את נושא הזכאות וזו הסיבה להצלחה בכל תיק, גם כשההליך קצר וגם בתיקים מורכבים שזמן ההטיפול בהם ארוך יותר אנו מוודאים שיש לנו תיק שיזכה להוצאת דרכון.

אודותינו

אנו ב- Rc Israel, מתמחים בהוצאת אזרחות רומנית ודרכון אירופאי, תוך ייעוץ והתאמה אישית לצרכים שלכם, ושירות במלוא תשומת הלב. עם ניסיון של עשרות שנים בתחום, קשרים ארוכי טווח עם משרדי הקונסוליה, וצוות העומד לרשותכם סביב השעון, אנו מתחייבים לממש את זכותכם באופן המהיר והמשתלם ביותר, ואת הבירוקרטיה… תשאירו לנו.

מנהלת המשרד, לריסה פיינגולד (בעבר עוזרת קונסולרית בקונסוליה הרומנית) ואנשיה, נמצאים בקשר רציף עם משרדי הקונסוליה ושגרירות רומניה בישראל, זאת תוך ניהול תיקי לקוחותינו ברומניה (ולא בישראל), דבר המאפשר עלויות בסיס נמוכות ועמידה בלוחות הזמנים ללא עיכובים מיותרים.

אם אתם עומדים בקריטריונים שהוגדרו בחוק הרומני למימוש אזרחותכם, בואו אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות, ואנו נתאים את חבילת השרות האולטימטיבית עבורכם שיובילו לאזרחות הרומנית הנכספת.