הזמנת תור לקונסוליה

בקלות ובמהירות! כרוך בתשלום

הוראות הגעה לקונסוליה

מומלץ לקרוא לפני שפונים בעמוד

זימון תור מהיר בעברית

האתר היחיד שמאפשר הזמנת תור בעברית לקונסוליה הרומנית. ( במקביל לאתר הקונסוליה שמציע ממשק ברומנית בלבד) אם גם אתם לא יודעים לקרוא רומנית ורוצים לקבוע תור לקונוסוליה הגעתם למקום הנכון! במקום להסתבך עם אתר ברומנית יצרנו מערכת פשוטה ונוחה והכי חשוב בעברית שתאפשר לכם להזמין תור לכל מטרה בקלות ובנוחות. התהליך מתבצע ע"ג שרת מאובטח. השרות כרוך בתשלום . הזמינו תור עוד היום בקלות ובמהירות

מה הלקוחות שלנו מספרים

יש לכם שאלה ? מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם

אודות

אנו מתמחים בסיוע ללקוחות בתקשורת מול הקונסוליה הרומנית והשגרירות בארץ וברומניה ונותנים מענה ופתרונות לכל צורך ובעיה. אחרי שהשגרירות הרומנית השיקה את אתר ההזמנות לקהל הישראלי החלטנו להרים את הכפפה ולאפשר פתרון קל ונוח לישראלים דוברי עברית, המבקשים לזמן תור לקונסוליה הרומנית אך לא יודעים לקרוא את השפה.
אנו מקפידים הקפדה יתרה על איכות השירות ועל זמינותנו האישית לכל לקוח ולקוח, מתוך אמונה כי כל לקוח, כמו כל אדם, הוא עולם ומלואו, צרכיו הם אישיים ויחודיים ולא גנריים ועל כן- ההתייחסות צריכה וחייבת להיות תואמת.  מנהלת המשרד, לריסה פיינגולד (בעבר עוזרת קונסולרית בקונסוליה הרומנית) ואנשיה, נמצאים בקשר רציף עם משרדי הקונסוליה ושגרירות רומניה בישראל, וישמחו לענות על כל שאלה.
רגע לפני שניגשים לקונסוליה הרומנית, מספר פרטים שכדאי לדעת.
ימי פתיחת הקונסוליה:
ימים ב – ו בין השעות 09:00 – 13:00
ימים ב – ו בין השעות 14:00 – 15:00 איסוף מסמכים (תעודות יושר, דרכונים, תעודת לידה, תעודת נישואין רומנית וכו) לא ניתן
* חובה להצטייד במסמכי המקור אותם התבקשתם להציג, לא ניתן להשתמש העתק. במידה ואחד ממסמכי המקור חסרים יש להגיש בקשה להמצאת מסמך חדש ברומניה.
* יש להצטייד הדרכון ישראלי ורומני (במידה וקיים)
* ילד קטין מחויב בליווי שני הוריו.
* איסוף דרכון לאחר 45-60 ימים, מיום הגשת הבקשה לדרכון – הקונסוליה אינה מעדכנת כאשר הדרכון מוכן, והם אינם שולחים את הדרכון בדואר. איסוף דרכון של קטין יכול לעשות ע"י ההורה ללא נוכחות הקטין.
*לא ניתן להגיע לקונסוליה ללא זימון תור דרך המערכת של משרד החוץ הרומני או באתר.

עידכון קורונה

לקוחות נכבדים
הגעתם לעמוד זימון התורים לקונסוליה של RCisrael אין זה אתר הקונסוליה.

ע"פ המידע אשר מתקבל מהקונסוליה הרומנית בישראל (חיפה \ רמת גן), הקונסוליות יתפחו שוב לקבלת קהל ביום שני, 20\05\18.
בשלב ראשון יטופלו כל אותן בקשות אשר התור שנקבע עבורם בוטל עקב Covid-19, רק בסיומן יטופלו בקשות חדשות.
השירות הקונסולרי יהיה זמין בימים שני עד שישי בין השעות 09:00 – 13:00, שעת קבלת מסמכים (תעודת לידה \ נישואין \ דרכון) בין השעות 14:00 – 15:00
ייתכן כי זמני קבלת התשובות מהקונסוליה יתארכו, ועל כן נבקש את סבלנותכם. לאחר זימון התור באתר, אנו ניצור אתכם קשר מיד עם קבלת התשובות מהקונסוליה.

– אני מאשר כי עודכנתי על כך שזמני ההמתנה ארוכים מהרגיל.
– RCisrael הנו גוף פרטי אשר עוסק בתחום אזרחות הרומנית. שירות זימון התורים ניתן כשירות פרטי וכרוך בתשלום.