הזמנת תור לקונסוליה

בקלות ובמהירות! כרוך בתשלום

זימון תור מהיר בעברית

האתר היחיד שמאפשר הזמנת תור בעברית לקונסוליה הרומנית. ( במקביל לאתר הקונסוליה שמציע ממשק ברומנית בלבד) אם גם אתם לא יודעים לקרוא רומנית ורוצים לקבוע תור לקונוסוליה הגעתם למקום הנכון! במקום להסתבך עם אתר ברומנית יצרנו מערכת פשוטה ונוחה והכי חשוב בעברית שתאפשר לכם להזמין תור לכל מטרה בקלות ובנוחות. התהליך מתבצע ע"ג שרת מאובטח. השרות כרוך בתשלום . הזמינו תור עוד היום בקלות ובמהירות

מה הלקוחות שלנו מספרים

יש לכם שאלה ? מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם

אודות

אנו מתמחים בסיוע ללקוחות בתקשורת מול הקונסוליה הרומנית והשגרירות בארץ וברומניה ונותנים מענה ופתרונות לכל צורך ובעיה. אחרי שהשגרירות הרומנית השיקה את אתר ההזמנות לקהל הישראלי החלטנו להרים את הכפפה ולאפשר פתרון קל ונוח לישראלים דוברי עברית, המבקשים לזמן תור לקונסוליה הרומנית אך לא יודעים לקרוא את השפה.
אנו מקפידים הקפדה יתרה על איכות השירות ועל זמינותנו האישית לכל לקוח ולקוח, מתוך אמונה כי כל לקוח, כמו כל אדם, הוא עולם ומלואו, צרכיו הם אישיים ויחודיים ולא גנריים ועל כן- ההתייחסות צריכה וחייבת להיות תואמת.  מנהלת המשרד, לריסה פיינגולד (בעבר עוזרת קונסולרית בקונסוליה הרומנית) ואנשיה, נמצאים בקשר רציף עם משרדי הקונסוליה ושגרירות רומניה בישראל, וישמחו לענות על כל שאלה.