הוצאת דרכון רומני או אזרחות רומנית

הוצאת דרכון רומני ואזרחות אירופאית

הדרך הבטוחה להוצאת אזרחות רומנית

רוצה לברר פרטים נוספים אודות זכאותך?

הבטחה ל- 100% הצלחה

מימוש אזרחות רומנית במשרדנו, ב-7 שלבים:

שלב א - בירור זכאות ראשוני ופגישת ייעוץ - באמצעות מענה על מספר שאלות, נבחן את זכאותכם לאזרחות הרומנית ולדרכון האירופאי

שלב ב - חתימת הסכם שירות - לאחר קבלת מלוא המידע בפגישה, נחתום על הסכם שירות הדדי המסדיר את ההתחייבויות ההדדיות של שני הצדדים, בשקיפות מלאה, בבירור ובלי ״אותיות קטנות״.

שלב ג - איסוף מסמכים - נעדכן אתכם ברשימת המסמכים אותם עליכם להמציא לנו, יחד עם הסבר כיצד והיכן ניתן להוציא את המסמכים

שלב ד - לגאליזציה ואימות מסמכים - את כל המסמכים אנו נתרגם לרומנית על-ידי מתורגמן מוסמך, אשר יאומתו ויאושרו בחותמת נוטריון וכל אלו יועברו על-ידינו למשרד החוץ ו/או למשרד הדתות בירושלים לחתימה בחותמת אפוסטיל.

שלב ה - הגשת התיק לברור סטטוס אזרחי - וקבלת תשובה לגבי הסטטוס איתו יצאו מרומניה הדור הראשון, המשך לתהליך לבניית \ דרישת אזרחות

שלב ו - הכנת ובניית תיק האזרחות אנו נעביר את כל המסמכים האישורים והחתימות הנדרשות לאחד ממשרדי עורכי-הדין המועסקים על-ידנו, שיעבירו את המסמכים לבירור מעמד אזרחי

שלב סופי - שבועה רק לאלו אשר אזרחותם נשללה - תוזמנו לטקס ההשבעה אשר ייערך בקונסוליה הרומנית ברמת-גן, לאחריה תקבלו את האזרחות הרומנית שלכם ותוכלו להגיש בקשה להנפקת הדרכון הרומני, הדרכון האירופאי.

מה הלקוחות שלנו מספרים

העקרונות המנחים אותנו

מקצועיות

יסודיות

טיפול מסור ואישי

איננו לוקחים על עצמנו תיקים מבלי לברר תחילה את נושא הזכאות וזו הסיבה להצלחה בכל תיק, גם כשההליך קצר וגם בתיקים מורכבים שזמן ההטיפול בהם ארוך יותר אנו מוודאים שיש לנו תיק שיזכה להוצאת דרכון.

אודותינו

אנו ב- Rc Israel, מתמחים בהוצאת אזרחות רומנית ודרכון אירופאי, תוך ייעוץ והתאמה אישית לצרכים שלכם, ושירות במלוא תשומת הלב. עם ניסיון של עשרות שנים בתחום, קשרים ארוכי טווח עם משרדי הקונסוליה, וצוות העומד לרשותכם סביב השעון, אנו מתחייבים לממש את זכותכם באופן המהיר והמשתלם ביותר, ואת הבירוקרטיה… תשאירו לנו.

מנהלת המשרד, לריסה פיינגולד (בעבר עוזרת קונסולרית בקונסוליה הרומנית) ואנשיה, נמצאים בקשר רציף עם משרדי הקונסוליה ושגרירות רומניה בישראל, זאת תוך ניהול תיקי לקוחותינו ברומניה (ולא בישראל), דבר המאפשר עלויות בסיס נמוכות ועמידה בלוחות הזמנים ללא עיכובים מיותרים.

אם אתם עומדים בקריטריונים שהוגדרו בחוק הרומני למימוש אזרחותכם, בואו אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות, ואנו נתאים את חבילת השרות האולטימטיבית עבורכם שיובילו לאזרחות הרומנית הנכספת.

לבדיקת זכאות ללא עלות ענו על מספר שאלות קצרות, ומלאו את פרטיכם