בית הספר לתרגול השפה הרומנית

החל מתחילת חודש ינואר 2019 ועקב דרישה חדשה מצד הקונסוליה הרומנית המופנה כלל ועיקר לאלו אשר התחילו תהליך אזרחות רומנית בשנים האחרונות וכעת, בשלב השבועה למדינה נדרשים לדעת לא רק את שבועה עצמה, אלא גם לנהל שיחה ברומנית, אם כי ברמתה הבסיסית.

אי עמידה בדרישת הקונסוליה יביא לפסילת תיק האזרחות והגשתו פעם נוספת. אומנם אין מדובר על פסילה חד משמעית, אך משמעות הדבר היא הפקדה נוספת של תיק האזרחות בקונסוליה הרומנית, והמתנה חוזרת של שנה וחצי עד שנתיים, ויגרור הוצאות כספיות נוספות.

לאור הדרישה החדשה, ומחויבותנו לקהל לקוחותינו אשר התחילו אתנו תהליך אזרחות, ולאחר בחינה מעמיקה של הקורסים לרומנית הקיימים כיום ועלותם, הבנו כי אין מנוס מלבד בניית קורס ייעודי לתרגול השפה הרומנית והכנה לשבועה וכל זאת על מנת להקנות ללקוחותינו "ארגז כלים" ייעודיים בשפה והכנה למעמד השבועה עצמו.

מבנה הקורס הייעודי אשר נוסה והוכח בשנים האחרונות בשפות אנגלית, וגרמנית, הומר והותאם לשפה הרומנית. הקורס יכלול תרגולים, חזרות, וסימולציות של מעמד השבועה. יבהיר את חשיבות המעמד, ויבהר כל שאלה בנושא. כאמור, הקרוס אינו מהווה תחליף ללימוד השפה ויקנה ללקוחותיו הבנה בסיסית בשפה.

ההצלחה בקורס תלויה במידה רבה בתלמיד וברצינות אותה יפגין בחזרה על הנלמד בביתו עד למועד השבועה.

צור קשר

שלח מייל

office@esisrael.co.il

דברו אתנו

0586974446

או השאירו פרטים

על השפה

רומנית היא שפה לטינית מזרחית מתוך קבוצת השפות הלטיניות של משפחת השפות ההודו־אירופיות. בדומה לשאר השפות ממשפחה זו, הדקדוק הרומני מושפע במידה רבה מהשפה הלטינית – מתוך ויקיפדיה.
הרומנית נחשבת לשפה קלה להבנה וללמידה, ומוגדרת כ"שפה פונטית" כלומר, אופן הגיית המילה זהה לחלוטין לאופן כיתוב המילה, להבדיל מהכיתוב באנגלית למשל.
בישראל של 2019 מעל 250,000 בתי אב הדוברים את השפה הרומנית וחלקם דואגים ושוקדים להעבירה גם לדורות ההמשך. ידיעת השפה הרומנית מהווה פתח למגוון שפות נפלאות כאיטלקית וצרפתית – דובר רומנית ממוצע מבין היטב איטלקית, וחלק גדול אף ידע לבצע את האדפטציה הנכונה שתאפשר לו ניהול שיחה.

צרו קשר