הזמנת תור לקונסוליה

בקלות ובמהירות! כרוך בתשלום

הזמנת תור לקונסוליה

בקלות ובמהירות! כרוך בתשלום

שאלות ותשובות הקונסוליה הרומנית

מומלץ לקרוא לפני שפונים בעמוד

שאלות ותשובות הקונסוליה הרומנית

מומלץ לקרוא לפני שפונים בעמוד

הוצאת דרכון רומני או אזרחות רומנית

קבוצת ES-Israel – נעים להכיר

קבוצתES-Israel , הוקמה לפני מספר שנים על-ידי הגב׳ לריסה פיינגולד, אשר שימשה בעברה כיועצת קונסולרית בשגרירות רומניה בישראל,  מתוך ראייה הוליסטית כי הליך בקשת/דרישת אזרחות רומנית ושירותים מותאמים אחרים , הנלווים ולעיתים בלתי נפרדים מהליך קבלת האזרחות, הינם הליכים הדורשים בראש ובראשונה שליטה מוחלטת בשפה המדוברת במדינה, בהכרת השטח ובעיקר- שיתוף פעולה צמוד, מפרה ומבוסס אמון עם אנשי מקצוע מומחים מקומיים, בתחומי עיסוק שונים, כגון עורכי-דין, נוטריונים, מתורגמנים, חוקרים, מומחי נדל״ן, יועצים עסקיים ועוד.

קבלת אזרחות של מדינה זרה, לבטח מדינה החברה באיחוד האירופי על ההטבות הרבות שבהחזקת דרכון אירופאי, איננה הליך פשוט, כי אם הליך הדורש יכולת ראייה מרחבית, ידיעה ושליטה ברזי הביורוקרטיה, בהבנת תהליכים פנים-משרדיים המושפעים מפוליטיקה מדינתית ועדכונים בזמן אמת בדבר דברי חקיקה, תקנות, נהלים והנחיות מצד משרדים וגורמים שונים המעורבים בתהליך ההתאזרחות.

בתחילת הדרך, הקבוצה החלה לסייע לישראלים רבים בקבלת אזרחות רומנית ודרכון רומני וזכתה להצלחה, הכרה והערכה רבה בעיקר לנוכח העובדה כי אנשי המקצוע המקומיים ברומניה, יחד עם הגב׳ לריסה פיינגולד והצוות בישראל שמו ושמים לנגד עיניהם, בראש ובראשונה את החשיבות שבמתן שירות אישי, אדיב, בשקיפות מלאה, בהוגנות כלכלית ומבלי להתפשר על המקצועיות והיעילות. מסיבה זו, על-אף כמות הלקוחות והפונים הרבה, צוות הקבוצה מכיר ומלווה את הלקוחות באופן אישי, מתאים ומייעץ לכל לקוח ומשפחה באופן פרטני וזמין לפונים וללקוחות, באמצעים ודרכים שונות.

לפני מספר שנים, בסמוך לחקיקת החוקים בספרד ובפורטוגל המאפשרים לאזרחים ישראלים יהודים, נצר למגורשי ספרד לקבל אזרחות ספרדית ו/או פורטוגלית, הקבוצה בחנה את האפשרות להרחיב את פעילותה גם למדינות אלו ולאחר עבודת שטח רבה, הן ברמה האקדמית-משפטית והן ברמה התפעולית המקומית, הקבוצה החליטה להרחיב פעילותה ולתת שירות וסיוע בקבלת אזרחות פורטוגלית והנפקת דרכון פורטוגלי לישראלים הזכאים ובחרה בפורטוגל הן משום שהתנאים והדרישות נוחות יותר וקלות יותר מאילו בספרד והן משום משך זמן ההליך וההשקעה הנדרשת מצד הלקוחות. 

עכשו הזמן שלך
התחייבות להחזר כספי יחסי
99.9% הצלחה

לפני מספר שנים, בסמוך לחקיקת החוקים בספרד ובפורטוגל המאפשרים לאזרחים ישראלים יהודים, נצר למגורשי ספרד לקבל אזרחות ספרדית ו/או פורטוגלית, הקבוצה בחנה את האפשרות להרחיב את פעילותה גם למדינות אלו ולאחר עבודת שטח רבה, הן ברמה האקדמית-משפטית והן ברמה התפעולית המקומית, הקבוצה החליטה להרחיב פעילותה ולתת שירות וסיוע בקבלת אזרחות פורטוגלית והנפקת דרכון פורטוגלי לישראלים הזכאים ובחרה בפורטוגל הן משום שהתנאים והדרישות נוחות יותר וקלות יותר מאילו בספרד והן משום משך זמן ההליך וההשקעה הנדרשת מצד הלקוחות. 

אז למה לבחור בנו?

הכישורים והקשרים

משרדי הקבוצה הממוקמים בישראל (רמת גן), רומניה (בוקרשט, יאש ואורדה), פורטוגל (פורטו, ליסבון) ובפולין (ורשה וקרקוב), מאפשרים לא רק גישה נוחה וזמינה ללקוח, אלא גם גישה ישירה ומהירה למשרדי הממשלה, למוסדות ולגורמים הרלוונטיים בכל אחת מהמדינות, בין היתר, באמצעות עורכי-הדין המומחים בחוק האזרחות הרומני.

להבדיל משאר המשרדים והחברות בישראל המציעים שירות דומה, אנו, ב- ES- Israel , מנהלים את רוב ההליך, ברומניה עצמה, בסיוע אנשי המקצוע המקומיים אותם בחרנו לאחר הליך בירור ובחינה קפדני ועמם אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד.

עובדה זו, בפועל, מביאה לייעול ההליך, לקיצור לוח הזמנים, חסכון במשאבים ובעיקר- מאפשרת התגברות על מכשולים וקשיים ביורוקרטיים בניהול ההליך דרך הנציגויות של רומניה בישראל.

לצורך הדוגמא: הוצאת והנפקת תעודת לידה דרך הקונסוליה הרומנית בישראל עלולה להימשך 180 יום בעוד הוצאת והנפקת תעודת לידה ישירות ברומניה נמשכת בין 45-60 יום.

עם השנים, באופן טבעי, הקבוצה זכה וזוכה לעבוד בשיתוף פעולה צמוד ומפרה עם אנשי מקצוע ומומחים מקומיים רומניים ובתחומים שונים כגון: עורכי-דין, נוטריונים, חוקרים, מתורגמנים, שליחים ופקידים ומכאן- כי המשרד מקושר, מרושת ומופעל על-ידי בעלי כישורים וידע מהמעלה הראשונה.

התוצאה- טיפול יעיל, מקצועי, מהיר יותר וזול יותר באופן יחסי לישראל.

חיים ונושמים את התחום

החוק, הנהלים והתיאוריה מצד אחד והפרקטיקה והניסיון- מצד שני.

אין זה סוד, כי האינטרנט מספק מידע רב (ולצערנו, לעיתים גם מידע לא מדויק או ממש מוטעה) באשר לאופן קבלת האזרחות הרומנית והדרכון האירופאי והתהליך הבירוקרטי הכרוך בו. כמו כן, חלקנו מכירים אחרים שעברו את התהליך וקיבלו אזרחות ודרכון אירופאי ושמענו מהם על התהליך.

רבים סבורים, כי מדובר בתהליך פשוט על משקל ״מה הבעיה, יש לי תעודת לידה מרומניה״ או ״לאבא שלי יש דרכון רומני ביד״, או ״חבר שלי, אמא שלו, נולדה באיזור ברומניה שהיום בשליטת אוקראינה ומיד קיבלה אזרחות ״ ובמקרים רבים מגיעים אלינו לקוחות שניסו לעשות את התהליך לבד מול נציגות רומניה בישראל וחלקם אף באופן ישיר ברומניה ואפילו, לקוחות ששכרו שירותיהם של משרדי עורכי-דין, חברות עורכי-דין ו ״נותני שירות״ שלא צלחו את התהליך, בשלבים שונים שלו.

קבלת אזרחות, אינה דבר של מה בכך ואף מקרה אינו דומה למשנהו. המדובר אמנם בפרוצדורה מנהלתית-בירוקרטית, אך החשיבות, המשמעות וההשלכות של קבלת אזרחות הינן מהותיות ולכן טיפול וניהול תיק אזרחות הינו מורכב הדורש ידע נרחב ומתמיד בחוק האזרחות הרומני, בנהלים ובתקנות שהותקנו מכוחו, בדרישות השונות של השגרירות והקונסוליה בארץ (וגם באילו של אוקראינה ומולדובה לפי העניין), בנסיבות הפרטניות של כל מקרה ובהבנה נרחבת של המשפט האזרחי והבינלאומי (בין היתר, דיני משפחה) ויותר מכל- ״להיות עם היד על הדופק״ במקום שבו הכל קורה, במקום שבו הלב פועם- ברומניה עצמה.  

בקשת האזרחות ותיק האזרחות, עובר תחנות רבות ונדרש באישורים מצד משרדי ממשלה וגורמים שונים ברומניה. לכן, עורכי הדין ואנשי המקצוע המקומיים, המועסקים מטעמנו, נמצאים באופן יום-יומי במשרדי הממשלה השונים ומתעדכנים ״און-ליין״ בכל הנוגע להתקדמות הטיפול בתיק ובכך אנו יכולים להמשיך להעניק את השירות הטוב, המהיר והמקצועי אותו אנו מעניקים ללקוחותינו.

שנים של ידע ומומחיות מצד אחד וניסיון רב בשטח מצד שני- הם שילוב מנצח שממשיך להוכיח את עצמו.

השירות שלנו

בעידן של היום, ולבטח בעידן הטכנולוגי ובתחרות הקיימת כמעט בכל תחום שהוא, אנחנו שמחים להיות ״שונים בנוף״. על-אף כמות הלקוחות הרבה והמתעניינים הרבים, אנו גאים ושמחים, כחלק מאמנת השירות שלנו ומה״אני מאמין״ שלנו, לתת שירות אישי, זמין, בגובה העיניים לכל אחת ואחד מהמתעניינים ומהלקוחות שלנו. די לקרוא את ההמלצות ברשתות החברתיות, בפורומים השונים ובעובדה שרבים מהפונים אלינו מגיעים מ״פה לאוזן״ כדי להבין זאת.

עוד בשיחת הטלפון הראשונה, תיחשפו לגישה השירותית שלנו, בגובה העיניים, בחיוך ובשקיפות מלאה, משם לפגישת הייעוץ (ללא התחייבות) ובחינת התיק לקראת הליך ההתאזרחות ועד לסיום ההליך, בו תקבלו זימון להגיע למשוך את הדרכון האירופאי והכל- תוך עדכון בזמן אמת בכל שלב.

נמצאנו למדים, כי רבים מהישראלים הזכאים לאזרחות רומנית, עושים זאת לצורך לימודים אקדמאים באירופה, הגירה, מסחר, השקעה בנדל״ן וכו׳- ועל-כן, אנו מסייעים, גם בעניינים אלו, בין היתר בעזרת רשת הקשרים ושיתופי הפעולה הרבים שלנו ברומניה.

+
לקוחות פעילים
שנות נסיון
+
אזרחים חדשים השנה

רוצה לברר פרטים נוספים אודות זכאותך?